certifikovaná montážní a prodejní společnost v čr
váš partner pro venkovní terasy

certifikovaná

záruka

kalkulace

montáž

25 let

zdarma

 
stažený soubor b_prodotti-5791-rel1e2479da-b2a0-4a71-bec1-0584915b6e31 twinson-o-wall-719x405
     
popisspecifikacebarevné varianty

Venkovní obklady Twinson Premium

Systém venkovních obkladů Twinson Premium (dříve Twinson O-Wall) přináší celou řadu nových nápadů pro elegantní řešení fasády. Systém Twinson Premium nabízí všechny výhody materiálu Twinson a je vhodný zejména pro ukončení zaizolované i nezaizolované odvětrávané venkovní fasády nebo ukončení štítu.

Nové komůrkové obkladové desky mají velmi vysokou pevnost, díky tomu je možné montovat podkladovérošty v rozpětí až 50 cm a instalace fasádních obkladů je tak velmi rychlá.

Moderní fasáda používá ty nejlepší materiály

Systém Twinson Premium je perfektním řešením pro zakrytí zateplené fasády. Integrovaný systém ventilace zajišťuje odvádění vlhkého vzduchu za obložením a přispívá tak ke zdravému prostředí uvnitř budovy. Obkladové desky jsou velmi lehké, takže vyvíjí na vnitřní zdi nebo dřevěnou konstrukci jen mírný tlak a systém lze proto nainstalovat bez úpravy základů budovy. Široká škála ukončovacích profilů poskytuje krásné a zároveň diskrétní ukončení. Twinson Premium je robustní systém s přírodním vzhledem. Obkladové desky mají minimální nároky na údržbu a jsou k dispozici ve 3 přírodních barvách, které stárnou podobně jako kvalitní dřevo a propůjčují budově elegantní vzhled, který přetrvá roky.

Venkovní obložení stěn Twinson Premium může být součástí celkové koncepce izolace nebo jednoduše fungovat jako povrchová fasádní úprava. Fasádní obklady Twinson lze použít i pro arkýřová a střešní okna či okapy.

Materiál Twinson 

Systém Premium je vyroben z kompozitního materiálu Twinson, což je nejmodernější dvousložkový materiál vyrobený ze dřeva a PVC. Materiál Twinson kombinuje přírodní vzhled a pocit, který nabízí dřevo, a nízké nároky na údržbu a odolnost, kterými se vyznačuje PVC. Materiál Twinson má certifikát PEFC, je 100% recyklovatelný, a současně je to alternativa k tropickému tvrdému dřevu šetrná k životnímu prostředí. Materiál Twinson je voděvzdorný a netvoří třísky. Jeho odolnost a přírodní vzhled z něj činí ideální materiál pro venkovní aplikace, jako jsou zahradní cestičky, atria, terasy, okraje jezírek a bazénů a venkovní obklady zdí.

Máte-li zájem o další informace o terasových a obkladových systémech Twinson, kontaktujte našeho obchodníka.

Obkladový systém Twinson Premium (O-Wall)

  • komůrkový systém
  • kompozitní materiál Twinson – vyvážený poměr dřeva a PVC
  • výběr 3 barev
  • systém pero-drážka
  • jednoduchá montáž systémem skrytých spon – žádné viditelné šrouby
  • možnost kombinace s izolačními materiály

 

Barevné varianty venkovních obkladů Twinson Premium

DEC.502 / Lékořice

DEC.502 / Lékořice

DEC.504 / Kůra

DEC.504 / Kůra

DEC.505 / Rašelina

DEC.505 / Rašelina

poptavka

přejít do eshopu