certifikovaná montážní a prodejní společnost v čr
váš partner pro venkovní terasy

certifikovaná

záruka

kalkulace

montáž

25 let

zdarma

 

venkovní obklady PVC

 

obklady twinson premium

 

obklady murvinyl

pvc   txpremium   murvinyl 

Ideální řešení pro obložení vnějších stěn budov jakéhokoliv typu. Odolné a snadno udržovatelné obklady představují ekonomicky výhodné řešení pro zakrytí zateplení fasády.

 

 

Čistý design a vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům. Obkladové systémy s materiálem Twinson navíc přinášejí všechny výhody spojení dřeva a PVC.

 

Kompletní řešení pro obložení střešních podhledů a říms. Díky svým technickým vlastnostem jsou obklady Murvinyl velmi odolné vůči nepřiznivým vlivům počasí.   

kosik    vice    kosik   vice    kosik    vice 

 

Fasádní systémy z materiálu Twinson nebo PVC

Fasáda je rozhodujícím prvkem, který určuje celý architektonický ráz budovy. Použité materiály dodávají konečný vzhled vnější architektonické konstrukci. Nestačí, aby byla povrchová struktura jen příjemná na pohled a pohmat, musí objekt také dlouhodobě chránit před vlivy počasí. A nesmí po mnoho let ztratit nic ze svého krásného vzhledu! Kdo chce odít svou budovu do mimořádného pláště ve svěžích barvách, které přetrvají dlouhou dobu, měl by uvážit pro fasádu, střešní podhledy a střešní konstrukce použití kvalitních obkladů.

Moderní fasáda z těch nejlepších materiálů

Prvotřídní materiály, jako je inovativní a patentovaný kompozitní materiál Twinson propojující dřevo a plast nebo kvalitní profily z PVC, splňují veškeré požadavky kladené na moderní stavby. S materiálem Twinson může být fasáda stejně lehká a atraktivní na pohled, jako v případě dřeva. Navíc s výhodou, že u materiálu Twinson není potřeba fasádu natírat po celá desetiletí. Profily jsou odolné proti vlivům počasí, dodávají se v krásných odstínech přírodního dřeva a jsou skutečně trvanlivé.

Také fasáda z PVC profilů nabízí mimořádné výhody jak z hlediska provedení, tak i z hlediska snadné údržby a dlouhé životnosti. Díky nejmodernějším výrobním postupům nabízí PVC nejen mimořádnou barevnou stálost, ale okouzlí vás i úžasnou rozmanitostí barev. Obkladové profily z PVC jsou obzvláště vhodné pro obtížně přístupná místa, protože i v tomto případě není potřeba žádné natírání. A kvalitní laminování a foliování garantuje stálobarevnost bez ohledu na to, zda jde o materiál přírodního vzhledu v různých odstínech s kresbou dřeva, jednobarevný materiál nebo materiál se vzhledem hliníku.

 

vybrané referenční stavby